• Informacja dla rodziców - dotyczy legitymacji szkolnych

• Legitymacje szkolne będą od września wydawane w formie karty plastikowej, dla wszystkich pierwszoklasistów i nowych uczniów.

Bardzo prosimy o przesyłanie zdjęcia dziecka do legitymacji zgodnie z wytycznymi na zdjęciu poniżej, na adres mailowy szkoły sp53@mjo.krakow.pl

W nazwie pliku prosimy umieścić imię i nazwisko dziecka oraz klasę.

W przypadku gdy zdjęcie nie będzie wykonane w odpowiedni sposób zostanie odrzucone przez system i będzie konieczne przesłanie kolejny raz poprawionego zdjęcia.

• Stołówka szkolna - ważne informacje

• Z przyjemnością witamy w nowym roku szkolnym.

Zamawiania, odwoływania i opłacania posiłków dokonujecie Państwo samodzielnie, on-line po zalogowaniu do systemu e-Stołówka (adres logowania: https://obiady53.loca.pl ). Opłaty dokonywane za pośrednictwem platformy Tpay są zwolnione z jakichkolwiek dodatkowych opłat czy prowizji.

Zamówienia, odwołania i opłacenia posiłków na bieżący dzień można dokonać najpóźniej do godziny 8:30.

Obiady wydawane będą od środy 04 września.

Cena dwudaniowego obiadu z kompotem w stołówce szkolnej wynosi 15,00zł;

Cena dwudaniowego obiadu dowożonego do filii przy ul. Spychalskiego dla klasy 2A wynosi 16,80zł.

Stołówka wydaje obiady w dniach funkcjonowania szkoły, w godz. od 10.00 do 14.00. Posiłki
            wydawane są uczniom na podstawie zbliżeniowych kart elektronicznych, identyfikujących
            tożsamość uczniów i ich uprawnienia do otrzymania posiłku (nie dotyczy uczniów filii przy ul.
            Kobierzyńskiej).

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: biuro@rozowyslon.pl

Informacje, Regulamin i aktualny jadłospis na naszej stronie w zakładce UCZNIOWIE I RODZICE / INFORMACJE / STOŁÓWKA

Jadłospis dostępny także na  stronie internetowej rozowyslon.pl

Szczegółowe informacje w plikach poniżej:

• Zebrania - klasy 4-8

1d - sala 201 - zebranie przeniesione na 10 września godzina 17.00

1e - sala 101

• Ważna informacja dla przyszłych pierwszoklasistów 2024/2025

• ze względu na ograniczone możliwości lokalowe naszej szkoły, od 1 września 2024 r. 4  klasy pierwsze będą się uczyły w wynajętych w tym celu salach lekcyjnych w budynku należącym do Kościoła Matki Bożej Królowej Polski, który znajduje się naprzeciwko głównego budynku szkoły.

Dzięki temu cała społeczność szkolna będzie mogła kończyć zajęcia do godziny 16:25, a nie o 18:00.

• Informujemy, iż wyrobienie duplikatu legitymacji szkolnej w obecnej formie jest możliwe po złożeniu wniosku do 12 lipca, po tym terminie w związku z wejściem w życie rozporządzenia zmieniającego formę legitymacji szkolnych wyrobienie duplikatu będzie możliwe dopiero po 1 września 2024 r.

Prosimy o zweryfikowanie stanu legitymacji Państwa dzieci oraz jeżeli jest taka potrzeba jak najszybsze złożenie wniosku o wydanie duplikatu.

Informacje odnośnie wyrobienia duplikatu legitymacji znajdą Państwo na stronie internetowej szkoły w zakładce UCZNIOWIE I RODZICE - LEGITYMACJE SZKOLNE/KARTY ROWEROWE.

Do wniosku należy dołączyć potwierdzenie przelewu.

• Wyniki Egzaminu Ósmoklasisty

• Z dumą i radością informujemy, że uczniowie z klas 8 naszej szkoły osiągnęli z Egzaminu Ósmoklasisty bardzo wysokie wyniki. Jesteśmy w najwyższym 9 staninie z języka polskiego i matematyki, w 8 staninie z języka angielskiego.

Ponadto rezultaty uczniów naszej szkoły są dużo wyższe niż w gminie, powiecie, województwie i kraju.

• Narodowy program Rozwoju Czytelnictwa na lata 2021-2025

• Z radością informujemy, że po raz kolejny nasza szkoła otrzymała dofinansowanie na zakup książek do biblioteki szkolnej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Zapraszamy całą społeczność szkolną (uczniów, rodziców, nauczycieli) do zgłaszania swoich propozycji książek, które w ramach przyznanych środków moglibyśmy zakupić do biblioteki.