• Informujemy, iż wyrobienie duplikatu legitymacji szkolnej w obecnej formie jest możliwe po złożeniu wniosku do 12 lipca, po tym terminie w związku z wejściem w życie rozporządzenia zmieniającego formę legitymacji szkolnych wyrobienie duplikatu będzie możliwe dopiero po 1 września 2024 r.

Prosimy o zweryfikowanie stanu legitymacji Państwa dzieci oraz jeżeli jest taka potrzeba jak najszybsze złożenie wniosku o wydanie duplikatu.

Informacje odnośnie wyrobienia duplikatu legitymacji znajdą Państwo na stronie internetowej szkoły w zakładce UCZNIOWIE I RODZICE - LEGITYMACJE SZKOLNE/KARTY ROWEROWE.

Do wniosku należy dołączyć potwierdzenie przelewu.

• Wyniki Egzaminu Ósmoklasisty

• Z dumą i radością informujemy, że uczniowie z klas 8 naszej szkoły osiągnęli z Egzaminu Ósmoklasisty bardzo wysokie wyniki. Jesteśmy w najwyższym 9 staninie z języka polskiego i matematyki, w 8 staninie z języka angielskiego.

Ponadto rezultaty uczniów naszej szkoły są dużo wyższe niż w gminie, powiecie, województwie i kraju.