• Z przyjemnością witamy w nowym roku szkolnym.

Zamawiania, odwoływania i opłacania posiłków dokonujecie Państwo samodzielnie, on-line po zalogowaniu do systemu e-Stołówka (adres logowania: https://obiady53.loca.pl ). Opłaty dokonywane za pośrednictwem platformy Tpay są zwolnione z jakichkolwiek dodatkowych opłat czy prowizji.

Zamówienia, odwołania i opłacenia posiłków na bieżący dzień można dokonać najpóźniej do godziny 8:30.

Obiady wydawane będą od środy 04 września.

Cena dwudaniowego obiadu z kompotem w stołówce szkolnej wynosi 15,00zł;

Cena dwudaniowego obiadu dowożonego do filii przy ul. Spychalskiego dla klasy 2A wynosi 16,80zł.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: biuro@rozowyslon.pl

Informacje i aktualny jadłospis dostępny także na naszej stronie internetowej
          rozowyslon.pl w zakładce INFORMACJE / JADŁOSPISY – SP53

Szczegółowe informacje w plikach poniżej: