• Projekt edukacyjny "Niech wiedzą"!

• Jest nam niezmiernie miło poinformować, że klasa 1a wraz z opiekunem p. Klaudią Frydą brała udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „Niech wiedzą!".

Celem projektu było szerzenie informacji o osobach z niepełnosprawnościami, a także uwrażliwienie dzieci i młodzieży na potrzeby drugiej osoby.
            Zwieńczeniem projektu jest powstały Ebook z pracami wszystkich zgłoszonych szkół, który można bezpłatnie pobrać pod adresem

Praca naszej szkoły znajduję się na stronie 105. Zachęcamy do oglądania, a także dzielenia się Ebook'iem w różnych środowiskach!

• Przystań (na) szczęście - kampania #OGARNIAM ŻYCIE

• Uczniowie klasy 3d wraz z wychowawczynią panią Agnieszką Wołejko oraz panią Alicją Czaicką przygotowali pracę na konkurs pn. Przystań (na) szczęście w ramach kampanii #OGARNIAM ŻYCIE organizowanej przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną nr 2 w Krakowie i Wydział Edukacji Urzędu Miasta Krakowa. Jest to przestrzeń gdzie uczniowie mogą się zrelaksować i wyciszyć.

• Ogłoszenie

• Dyrektor Szkoły informuje, że ze względu na organizację i bezpieczeństwo przebiegu egzaminów ósmoklasistów od poniedziałku 13 maja do czwartku 16 maja szkoła nie przyjmuje interesantów.

Dokumenty dotyczące rekrutacji uzupełniającej do klas pierwszych prosimy składać po egzaminach.

• Akcja Eko-misja w klasach I-III

• Klasy I – III wzięły udział w akcji Eko-misja w podstawówkach.

Projekt dotyczył kształtowania wrażliwości ekologicznej u  najmłodszych uczniów oraz przyczynił się do poszerzenia wiedzy z  zakresu ochrony planety i dbania o jej zasoby.

Uczniowie poznali działania Banków Żywności oraz zasady dzięki którym nie marnujemy  jedzenia.

Za uczestnictwo w programie klasy otrzymały pamiątkowy dyplom.

Poniżej kilka prac uczniów nawiązujących do tematyki Eko-misji

• Porządki w szkolnym ogrodzie

• Skoro wiosna w pełni, nadeszła pora na porządki w szkolnym ogrodzie. Uczniowie klas 4b i 4d wysprzątali skrzynie ogrodowe po okresie jesienno-zimowym, zrobili nowe nasadzenia i wysiali nowe nasiona. Do końca roku szkolnego będą dbać o swoje grządki. Czas spędzony w ogrodzie wypełniony był pracą, nauką i przede wszystkim dobrą zabawą.