• Zebrania dla rodziców

3c - sala 200 - wychowawca Patrycja Dalecka

3d - sala 206 -wychowawca Agnieszka Wołejko

• Spotkanie autorskie z Panią Jolantą Kobielą – Gurgul

• W dniach 18 i 19 kwietnia 2024r. odbyło się w naszej szkole wyjątkowe spotkanie z Panią Jolantą Kobielą – Gurgul, historykiem sztuki, pisarką, autorką bajek dla dzieci. Spotkanie zorganizowane zostało w bibliotece szkolnej dla uczniów klas III. Pisarka z entuzjazmem opowiadała o swojej pasji pisania, wzbudzając w młodych słuchaczach chęć tworzenia własnych historii. Dzieci wysłuchały fragmentów bajek oraz mogły obejrzeć oryginały ilustracji z prezentowanych książek, wykonanych różnymi technikami przez artystów plastyków. Spotkanie zakończyło się sesją autografów. Było wspaniałą okazją do odkrywania radości płynącej z czytania i z  pewnością zapadnie wszystkim uczestnikom głęboko w pamięci.