Składka na cele Rady Rodziców w roku szkolnym 2024/2025

Jako Rada Rodziców cieszymy się, że możemy realnie wspierać rozwój szkoły, zapewniać naszym dzieciom dodatkowe atrakcje, finansować konkursy szkolne i nagrody, doposażać szkołę w ponadstandardowe środki dydaktyczne czy wspierać najbardziej potrzebujących uczniów. To wszystko możemy robić dzięki wpłatom od Rodziców.

Na zebraniu przedstawicieli Klasowych Rad Rodziców ustaliliśmy, że składka na Radę Rodziców w roku szkolnym 2024/2025 będzie wynosiła:

60 zł - pierwsze dziecko

30 zł - drugie dziecko

0 zł - trzecie i kolejne dzieci

Zbieraniem wpłat na RR zajmują się Skarbnicy poszczególnych klas, którzy następnie przekazują zbiorczy przelew na konto Rady Rodziców.

W ramach docenienia Państwa finansowego zaangażowania, Rada Rodziców ustaliła, że w tym roku jak i w poprzednim klasy, które zbiorą wpłaty od minimum 90% uczniów otrzymają zwrot 20% ogólnej wpłaconej w tej klasie kwoty na własne potrzeby klasowe.

Premiowane wpłaty przyjmowane będą najpóźniej do 30 listopada 2024 r.

Zachęcamy do dokonywania wpłat, jeśli ktoś nie może wpłacić ustalonej kwoty to proszę wpłacić tyle na ile Państwa stać. Wpłaty na RR są dobrowolne, ale proszę pamiętać, że pieniądze te bezpośrednio lub pośrednio trafią do Waszych dzieci. Konto funkcjonuje cały czas, więc jeżeli ktoś nie zdąży do końca listopada, może wpłacić także później.  Osoby w trudnej sytuacji finansowej będą wliczane w pulę wpłat premiowanych pomimo braku wpłaty.

Nr konta do wpłat na RR (dla Skarbników) :

BOŚ 39 1540 1115 2111 0003 3354 0001

Szanowni Rodzice,

na rok szkolny 2024/2025 istnieje możliwość grupowego ubezpieczenia NNW uczniów w TUZ. Ubezpieczenie jest dobrowolne. Każdy Rodzic może ubezpieczyć dziecko we własnym zakresie wybierając odpowiedni wariant składki, następnie go opłacając on-line. Skarbnicy klasowi nie będą zbierać pieniędzy na ten cel.

1. Do wyboru jest 6 wariantów składki: 33 zł , 44 zł, 51 zł, 68 zł, 94zł oraz 109 zł. Wyboru wariantu dokonuje Rodzic indywidualnie.
          2. Ubezpieczenie działa 24h/7 na całym świecie tj. w domu, szkole i poza nią, na zajęciach sportowych i wakacyjnych wyjazdach, SKSach, klubach sportowych itp.

3. Ubezpieczenie działa od północy dnia następnego od zakupu polisy do 31.08.2025 r. Przypominamy, że poprzednie ubezpieczenie realizowane w formularzu z naszej szkoły straciło ważność dnia 31.08.2024 r.

4. Przy zakupie ubezpieczenia dla drugiego dziecka z tej samej rodziny nalicza się automatycznie 5 % rabatu, dla trzeciego i kolejnego 10 %.

Po otworzeniu linka proszę wpisać w ramkę kod oferty specjalnej :
                              iOVwGkdGL7V4 - warianty 33 zł , 44 zł ,51 zł
                              Z3n8TAFoxeKn - warianty 68zł ,94 zł ,109 zł
          Składka roczna w danym wariacie jest podana na dole okna. Numer agenta nie jest wymagany.

6. Szkody można zgłaszać od 10.10.2024 r.

7. Opiekun Szkoły Przemysław Bielak tel: 501 233 669

8. Zakupienie polisy jest możliwe do 30 września 2024 - po tym terminie link nie będzie aktywny.

9. W załączeniu udostępniamy:
          a) Ogólne warunki ubezpieczenia
          b) Wniosek zgłoszenia szkody,
          c) Jak zgłosić szkodę - instrukcja,
          d) Ofertę z podziałem na poszczególne warianty.

Prezydium Rada Rodziców