1 % podatku na Szkołę Nr 53 - szczegóły w zakładce INFORMACJE - 1 % podatku

KALENDARZ


KONTAKT

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 53
ul. Skośna 8
30-383 Kraków
tel/fax: 12/262-20-27

mail: sp53krakow@wp.pl

TABLICA

 

 

 

 

 

Uroczystości w Parku Jordana ku czci Generała Stanisława Maczka z udziałem naszych uczniów.

15-01-2020

11 grudnia 2019 roku minęło 25 lat od śmierci gen. Stanisława Maczka. W Parku im. Jordana, przy popiersiu tego wybitnego dowódcy, odbyła się uroczystość upamiętniająca jego zasługi. Uroczystość odbyła się w ramach akcji Stowarzyszenia Rodzin 1 Polskiej Dywizji Pancernej upamiętniającego historię generała Stanisława Maczka i dowodzonych przez niego jednostek. Ogólnopolska akcja polegała na uczczeniu legendarnego dowódcy  w południe pod jego pomnikami. W wydarzeniu wzięli udział również uczniowie klasy 7e i 6h wraz z wychowawczyniami – p. Marzeną Sulimą i Justyną Piekarczyk oraz Ewą Cieślą – Gancarz. Uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę wraz ze sztandarem szkoły.

 

Galeria tutaj

 

powrót