1 % podatku na Szkołę Nr 53 - szczegóły w zakładce INFORMACJE - 1 % podatku

KALENDARZ


KONTAKT

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 53
ul. Skośna 8
30-383 Kraków
tel/fax: 12/262-20-27

mail: sp53krakow@wp.pl

TABLICA

 

 

 

 

 

"Jesienny przeciąg w szafie" - pierwszy szkolny kiermasz odzieży.

09-10-2019

Zaglądnij tutaj, a potem przeczytaj to co poniżej i działaj!

Szanowni Państwo.
Dnia 19 października 2019 roku w godzinach 9:30-12:30 odbędzie się w naszej szkole "Jesienny Przeciąg w Szafie". Jeżeli mają Państwo w domu niepotrzebne ubrania, torebki, buty, czapki, zabawki itp. które zalegają w szafach, a są w dobrym stanie i mogą przydać się komuś innemu - zapraszamy na pierwszy szkolny kiermasz odzieży. Sprzedających prosimy o przesłanie potwierdzenia udziału celem rezerwacji stolika na adres: woyenka@poczta.onet.pl Opłata wpisowa dla sprzedających - 10 zł. Wyceniony przez właścicieli asortyment można przynosić od godziny 8:30 w dniu kiermaszu. Organizacja stanowiska zależy od inwencji twórczej sprzedających. Prosimy o rozreklamowanie akcji wśród znajomych. Serdecznie pozdrawiam.

Barbara Woyna-Orlewicz: Przewodnicząca Rady Rodziców

 

powrót