Laureaci Międzynarodowego Konkursu Informatycznego „Bóbr” na uroczystej gali w Toruniu.

22-03-2018

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 16 marca 2018 roku laureaci II miejsca: Iwo Martynowicz z VIa, Natalia Potępa z Vg, Jakub Mazurek z VId uczestniczyli w uroczystym zakończeniu XII edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego „Bóbr” na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W auli prof. dr hab. Maciej M. Sysło wręczył dyplomy i nagrody wszystkim laureatom i wyróżnionym w konkursie oraz nauczycielom, którzy przygotowywali uczniów.

Naszym laureatom towarzyszyli rodzice i opiekun pedagogiczny, na którego ręce przekazano też nagrodę dla Adama Janiczka z VIa – laureata III miejsca.