1 % podatku na Szkołę Nr 53 - szczegóły w zakładce INFORMACJE - 1 % podatku

KALENDARZ


KONTAKT

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 53
ul. Skośna 8
30-383 Kraków

tel/fax: 12/262-20-27

mail: sp53krakow@wp.pl

TABLICA 
Laureaci Międzynarodowego Konkursu Informatycznego „Bóbr” na uroczystej gali w Toruniu.

22-03-2018

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 16 marca 2018 roku laureaci II miejsca: Iwo Martynowicz z VIa, Natalia Potępa z Vg, Jakub Mazurek z VId uczestniczyli w uroczystym zakończeniu XII edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego „Bóbr” na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W auli prof. dr hab. Maciej M. Sysło wręczył dyplomy i nagrody wszystkim laureatom i wyróżnionym w konkursie oraz nauczycielom, którzy przygotowywali uczniów.

Naszym laureatom towarzyszyli rodzice i opiekun pedagogiczny, na którego ręce przekazano też nagrodę dla Adama Janiczka z VIa – laureata III miejsca.

 

powrót